Debreceni Egyetem
in English  |  Magyarul
Új állás / Job opening

Kedves Kollégák!

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani Tanszékén (http://zoology.unideb.hu) egy új állás nyílik meg 2018 októberétől. Ezen állás betöltésére keresünk ígéretes pályázójelölteket, akik a tágan értelmezett állattanhoz és/vagy evolúcióbiológiához kapcsolódó kutatást folytatnak és szeretnék önálló kutatási programjukat a Tanszéken megvalósítani.

Amit kérünk:

• jelentős nemzetközi PhD hallgatói vagy posztdoktorális tapasztalat
  • kutatásban töltött időhöz viszonyítva erős publikációs tevékenység
  • oktatás magyar és angol nyelven
  • sikeres pályázat esetén Debrecenbe (vagy környékére) való költözés

Amit kínálunk:

• határozatlan idejű kinevezés, egy év próbaidő után
  • egy élénk, diverz kutatói közösség
  • egy dinamikusan fejlődő, élhető város

További információ: Barta Zoltán, tanszékvezető (barta.zoltan@science.unideb.hu). Kérem küldje el a CV-jét, publikációs listáját és tervezett kutatási programjának rövid (max 1 oldalas) összefoglalóját.

Üdvözlettel,

Barta Zoltán

Dear All,

The Department of Evolutionary Zoology at the University of Debrecen, Hungary (http://zoology.unideb.hu) will have a new job opening in October 2018. We are seeking promising candidates to apply.

What we are looking for:

• a dedicated and highly motivated researcher working in any field of zoology and/or evolutionary biology
  • strong international research experience either at the PhD student or postdoc level
  • fluent to teach in Hungarian and in English

What we can offer:

• a permanent position (after a one-year probation period)
  • a vibrant and diverse research community
  • a rapidly developing, liveable city

For further information please contact Prof. Zoltan Barta, Head of the Department, at barta.zoltan@science.unideb.hu. Please send your CV, list of publications and a short (max one page) statement of your proposed research programme.

Sincerely yours,

Zoltan Barta